Jacek SP5EAQ i Marek SP7DQR będa pracować z Tuvalu (T2) od 14 marca do 4 kwietnia 2017. Zapowiadają pracę w pasmach 80 - 10 metrów, emisjami SSB (SP5EAQ raz CW/cyfrowe (SP7DQR). Podane daty aktywności mogą się zmienić, ponieważ transport na wyspę i z wyspy jest uzależniony od warunków pogodowych (okres tropikalnych cyklonów). Jacek i Marek wystąpili o wydanie znaków T2AQ (SP5EAQ) i T2QR (SP7DQR). 

Strona WWW wyprawy: http://tuvalu.sp7dqr.pl/index.html.

Zachęcamy do finansowego wsparcia wyprawy. Szczegóły na stronie WWW wyprawy.

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Więcej w tej kategorii:

Artykuły powiązane

Składki

Jesteś członkiem SP DX Clubu? Pamiętaj o opłaceniu składek członkowskich. Dzięki składkom SPDXC może od wielu lat wspierać polskie i międzynarodowe DXpedycje. Wysokość składki członkowskiej wynosi minimum 24,00 zł rocznie. Składka jest tak niewielka, a jeśli wszyscy ją terminowo wpłacą, w sumie możemy razem zdziałać tak wiele. Konto Stowarzyszenia SPDXC:

SP DX Club, Stowarzyszenie Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych
Numer konta
37 1020 2629 0000 9802 0092 5446

 >> Jak opłacić składki

Wyślij zgłoszenie

Strona internetowa SP DX Clubu w połowie kwietnia 2016 przeszła znaczną reorganizację, związaną z przeniesieniem całej zawartości na nowy system zarządzania treścią. Dołożono wielu starań, aby wszystko działało poprawnie, ale zawsze w takich sytuacjach (przy ograniczonych zasobach osobowych) mogą pojawić się błędy, niedoskonałości i niedociągnięcia.

Jeśli dostrzegłeś jakiś błąd czy usterkę, zgłoś problem za pośrednictwem systemu Help Desk (przycisk "Wyślij zgłoszenie" powyżej). Z góry dziękujemy.

 

Członkowie SP DX Clubu (losowe zdjęcia z galerii):

Początek strony