Zjazd SPDXC 2018. Komunikat nr 1

Poniżej podajemy do wiadomości jest pierwszy komunikat zjazdowy odnośnie organizacji tegorocznego Zjazdu SP DX Clubu.  Jest to wyłącznie komunikat czysto organizacyjny, pozwalający zaplanować sobie w tym terminie czas wolny.

Oficjalny komunikat o zwołaniu Walnego Zebrania SP DX Clubu wraz z porządkiem obrad zostanie opublikowany w terminie podanym w naszym Statucie.

73
Andrzej SP8LBK
Prezes SPDXC

Tegoroczny zjazd naszego Stowarzyszenia odbędzie się w dniach 21-23 września w Ośrodku „Jodłowy Dwór”, w miejscowości Huta Szklana 34, 26-004 Bieliny, woj. świętokrzyskie. Ośrodek położony jest w samym sercu Gór Świętokrzyskich, 31 km od Kielc, 36 km od Ostrowca Św. i 34 km od Starachowic.

Miejsce zjazdu można obejrzeć na stronie internetowej: http://www.jodlowydwor.com.pl/ chociaż w obiekcie tym cały czas trwają modernizacje.

Spotkanie rozpoczniemy kolacją w piątkowy wieczór 21 września o godz. 18.00, a zakończymy po śniadaniu w niedzielę 23 września o godz. 12.00.

Całkowity koszt pełnej oferty wynosi 300 zł od osoby. W tym roku wynegocjowaliśmy dodatkowe opcje uczestnictwa w zjeździe:

A – od obiadu w sobotę do śniadania w niedzielę łącznie z noclegiem - w cenie 200 zł od osoby
B – tylko obiad w sobotę łącznie z serwisem kawowym – w cenie 40 zł od osoby.

Uczestnicy, którzy wcześniej nie wpłacą za opcję A lub B, będą mogli wykupić indywidualny posiłek w restauracji z dostępnego w danym dniu menu.

Wpłaty stosowne do wybranej opcji przelewem do 1 sierpnia br. na rachunek:
75 1020 2629 0000 9002 0011 2003 w PKO BP I O/ Kielce
Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Grzegorz Łojek "Jaga Tour"

W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko, znak wywoławczy, wybrane opcje – pełna, A lub B, ewentualnie ilość osób, za które dokonywana jest wpłata. Preferujemy wpłaty od razu w pełnej wysokości, co ułatwi nam ich weryfikację.
Potwierdzenie wpłaty i aktualny numer telefonu należy przesłać na specjalnie w tym celu utworzony adres poczty internetowej

Dopiero po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty będzie przydzielony konkretny pokój.

Do dyspozycji mamy pokoje 2-3 osobowe, jest też kilka 4 osobowych. Wszystkie pokoje są wyposażone w pełny węzeł sanitarny, TV i czajnik elektryczny. W ośrodku jest Wi-Fi, ale działa w zależności od miejsca przebywania.

Radiostacja zjazdowa może być zainstalowana już od środy 19 września.

Osoby zamierzające przyjechać kilka dni wcześniej prosimy o załatwianie wszelkich formalności we własnym zakresie poprzez bezpośredni kontakt z Ośrodkiem „Jodłowy Dwór”.


7 luty 2018 r. Zarząd SPDXC

Komunikat zjazdowy nr 1 do pobrania w formie pliku PDF: [>> POBIERZ]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Członkowie SP DX Clubu (losowe zdjęcia z galerii):

Początek strony