Koniec roku to zwykle czas podsumowań, spojrzenia wstecz i planowania przyszłych działań. Wszystkim Członkom i Sympatykom Stowarzyszenia SPDXC życzymy na ten okres czasu wiele spokoju, radości i spędzenia Świąt w rodzinnej atmosferze. Życzmy także powodzenia na Nowy Rok 2023. Miejmy nadzieję, że przyniesie dobrą propagację i wiele nowych DXów, ale przede wszystkim, że będziemy mieli zdrowie i czas, aby aktywnie pracować na naszych pasmach.

Prosimy i zachęcamy do regulowania składek członkowskich na 2023 rok. Informacje, dotyczące składek są opublikowane na stronie https://www.spdxc.org/index.php/skladki-jak/. Składki członkowskie pozwalają nam wspierać finansowo DXpedycje, w ostatnich latach sa to przede wszystkim polskie wyprawy. Warto dołożyć swoją cegiełkę. Lista wypraw, które uzyskały wsparcie SPDXC: https://www.spdxc.org/index.php/spdxc-dxp-donate/.

Przypominamy także, że do 31 grudnia można nadsyłać zgłoszenia oraz aktualizacje do współzawodnictw prowadzonych przez SPDXC. Tych, którzy chcieliby zgłosić swoje osiągnięcia zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.spdxc.org/index.php/kb-2/spdxc-wsp/ – tutaj znajdują się informacje na temat każdego współzawodnictwa sportowego.

Kolejna informacja: w 2022 roku zmieniliśmy wygląd strony internetowej. Zmieniliśmy także serwer, na którym strona sie znajduje. Przy okazji tych działań musieliśmy także od nowa utworzyć Listę Dyskusyjną SPDXC. Adresy zapisane na poprzednią listę nie zostały automatycznie przeniesione – należy ponownie przesłać zgłoszenie i zaakceptować regulamin listy. Szczegóły na stronie: https://www.spdxc.org/index.php/spdxc-ld/.

Ostatni news: w 2022 roku powstała grupa FaceBook dedykowana członkom i sympatykom SP DX Clubu. Zachęcamy do dołączenia: https://www.facebook.com/groups/spdxc.

Tags:

Komentowanie jest wyłączone

Archiwum wiadomości

grudzień 2022
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Najnowsze komentarze