Witam wszystkich,

W imieniu Zarządu oraz swoim chciałbym bardzo podziękować za tak liczne przybycie na Zjazd i wspaniałą atmosferę. W sumie odwiedziło nas blisko 100 osób co jest wielkim sukcesem i niewątpliwie był to jeden z liczniejszych Zjazdów ostatnich lat. Bardzo się cieszę, że mogliśmy spotkać nowych członków, kandydatów, nowych uczestników, którzy po raz pierwszy byli na corocznym spotkaniu SPDXC.

Ogromnie jestem wdzięczny całej ekipie „starszej młodzieży” – seniorów, którzy nas odwiedzili, stokrotnie dziękuję Wam za to, że mieliście siłę i ochotę z nami się spotkać oraz wesprzeć nas swoją wiedzą, doświadczeniem. Tegoroczny Zjazd utwierdził mnie w przekonaniu, że jesteśmy silną grupą z wielkim potencjałem i wiedzą, potrafimy się jednoczyć i pomagać sobie wzajemnie.

Obyśmy zawsze byli dla siebie życzliwi i pomocni, profesjonalni w każdym calu – to powinno zawsze wyróżniać Członków Stowarzyszenia SPDXC.

Oto nowy skład Zarządu:

  1. Prezes – SP5ADX Radosław (Radek)
  2. Wiceprezes – SP8NTH Grzegorz
  3. Wiceprezes ds. sportowych – SQ9S Adam
  4. Sekretarz – SP7GAQ Andrzej
  5. Skarbnik – SP7CVW Jerzy

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaufanie i wybranie nas na kolejną kadencję. Jak widzicie skład osobowy został trochę „odmłodzony”, w końcu młodzież też musi się nauczyć prowadzić Stowarzyszenie ;-), aby funkcjonowało jak najlepiej przez kolejne lata. Nie ukrywam, że już mamy nowe pomysły, projekty oraz ambicje. W moim przekonaniu stanowimy fajny team, przyjaciół z różnymi doświadczeniami i temperamentami, liczę na to, że współpraca będzie się układała i jej owocem będzie ożywienie Stowarzyszenia, pozyskanie nowych środków z dotacji, rozwój informatyczny, rozpalenie ducha DX huntera!

Dziękuję wszystkim – bez wyjątków, bez Was nie było by tego co mamy!

Licznie mnie pytacie gdzie będzie kolejny Zjazd. Wielu z Was ponownie chciało by powrócić do Jarnołtówka. Były też propozycje na okolice Bydgoszczy. Zapewniam, że organizację kolejnego spotkania rozpoczniemy dużo wcześniej, aby uniknąć braku wolnych terminów, wstępne rezerwacje dokonamy z dużym wyprzedzeniem. Nie jest to proste zadanie obecnie, ale ruszamy pełną parą.

Kobyla Góra przechodzi do historii, mam nadzieję, że Wam się podobało.

VY 73 de Radek, SP5ADX

Comments are closed